szybka i sprawna naprawa iphone/ipada itp. po zalaniu

szybka i sprawna naprawa iphone/ipada itp. po zalaniu

Witam. Obecnie poszukuję firmy świadczącej usługi serwisowe iPhone. Potrzebuję pilnie naprawić szybkę w moim. Proszę o jak najszybsze odpowiedzi.

daro77

Posty: 8

 
Taki telefon to tylko do autoryzowanego serwisu. Szkoda by było oddać go amatorom. Lepiej trochę więcej zapłacić a mieć profesjonalną usługę i gwarancję jakości. Takie jest przynajmniej moje zdanie, ale decyzja należy do Ciebie.

Modniś

Posty: 10

 
Moim zdaniem powinieneś wybrać firmę z doświadczeniem oraz dużą wiedzę z zakresu elektroniki. Takie serwisy powinny stać na czele tego typu punktów naprawczych. Co prawda istnieje wiele pseudo serwisów, ale ich wiarygodność i wiedza są bardzo wątpliwe.

roudee22

Posty: 26

 
Ja osobiście wybieram jedynie firmy z bogatym doświadczeniem. Cenię sobie też miłą i fachową obsługę. Naprawdę ciężko taką znaleźć. Dlatego jak już mi się uda, to nie zmieniam i stale korzystam z jej usług.

23-Obert

Posty: 11

 
Z tego co czytałem to dobrą ofertę ma ten serwis http://applemobile.pl Mają świetne opinie w Internecie i wśród moich znajomych. Zalałem mojego iPhone i oddałem go im do naprawy. Działa jak należy! Naprawa szybka i sprawna, w atrakcyjnej cenie.

Anno Domini

Posty: 22

 
Najlepiej żeby Ci serwisanci sami byli właścicielami urządzeń Apple. Wtedy ich wiedza poparta byłaby doświadczeniem i praktyczną znajomością urządzeń. Oddaj swój telefon jedynie w ręce profesjonalistów, wykonujących swoją pracę z przyjemnością.

22elzo

Posty: 22

 
Nie warto wymieniać samemu naprawiać iPhone. Wiem co mówię, bo sam próbowałem i zniszczyłem jeszcze bardziej. Lepiej iść to specjalistów, oni zrobią to raz a dobrze, a będziesz miał gwarancję jakości wykonanej usługi.

derwer56

Posty: 8

 
Poszukaj rzetelnej firmy z doświadczeniem. Jeśli chodzi o naprawę urządzeń Apple, to lepiej zainwestować w oryginalne części. Ważne więc, aby serwis który wybierzesz miał dostęp do zaplecza części zamiennych Apple.

Vez

Posty: 25

 
Ważne aby serwisanci posiadali odpowiednie kwalifikacje, sprzęt oraz wsparcie techniczne. Dzięki temu możliwe będzie rozpoznanie problemu i bezpieczna naprawa. Warto poświęcić trochę więcej czasu na poszukiwania firmy na wysokim poziomie.

namok

Posty: 22