fotograf na wesele w Szczecinie, poszukuję!

fotograf na wesele w Szczecinie, poszukuję!

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie niezmiernie wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

Czarek

Posty: 1

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, zatem żadna szczególna chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym niezmiernie nam zależało.

Pacothelllucia

Posty: 17

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

pawel253

Posty: 13

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, dlatego pożądane byłoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej znaczące.

drumer

Posty: 8

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił fotografie. Niestety, lecz wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak faktycznie z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

kikiriki2k

Posty: 12

 
Trzeba porównać sobie różne opcje, aby wybrać tę, która będzie dla nas najbardziej atrakcyjna. Mamy różne wymagania, dlatego porównanie ofert jest naprawdę bardzo nam potrzebne.

miko_poz

Posty: 6