kancelaria

kancelaria

Możecie mi polecić jakąś sensowną ofertę jeśli chodzi o pomoc prawną dotyczącą kredytów frankowych? Zależy mi na kimś kto faktycznie ta tematykę dobrze zna i będzie mógł mi coś sensownego zaproponować ? Chce podjąć się walki o przewalutowanie, tylko wydaje mi się, ze samodzielnie nie będzie sensu tego prowadzić. Więc jeśli możecie jakąś pomoc prawną pod tym kątem polecić to dajcie znać.

Lupusx

Posty: 1

 
Faktycznie to co ewentualnie będzie można brać pod uwagę to pomoc kogoś kto typowo się na tym skupia tak jak kancelaria BeWa z Siechnic. Temat jest trudny więc szukanie prawnika w ciemno raczej nie ma sensu, nie warto brać kancelarii, która nie podejmuje tego tematu, bo trudno będzie liczyć na to, że sobie poradzą. Jednak najlepiej mieć kogoś kto typowo się frankami zajmuje i to najlepsza opcja.

micko

Posty: 14

 
Kancelaria blisko Wrocławia z Siechnic – BeWa się zajmuje sprawami frankowymi i to chyba jako jedna z pierwszych się tym tematem zajęła i faktycznie pod tym kątem bardzo dobrze sobie radzi, można będzie liczyć na ich ofertę. Ogólnie na ich stronie https://www.bewagroup.pl/ są też publikowane wyroki z tych spraw, które prowadzili więc możesz się zapoznać z tym jak to u nich wygląda i na co będzie można liczyć.

zimek123456

Posty: 6

 
Moją sprawą obecnie zajmuje się kancelaria BeWa z Siechnic. Początkowo chciałem sam iść do sądu, ale mnie znajomi odwiedli, że z bankiem samodzielnie na pewno się nie wygra. Sprawa u mnie w toku, mam nadzieje, że rozstrzygnięcie będzie ostatecznie dla mnie pozytywne, ale zobaczymy jak to się dalej ułoży, może będzie pozytywnie.

Miki

Posty: 11

 
Faktycznie to doświadczenie po stronie kancelarii BeWa jest bardzo duże, bo jako jedni z pierwszych się tymi sprawami frankowymi zajęli. Duże doświadczenie, ale też profesjonalne podejście do każdej sprawy, szukanie indywidualnie możliwie najlepszych dla klienta rozwiązań więc faktycznie na ich obsługę będzie można liczyć, na najwyższym poziomie to wszystko u nich funkcjonuje.

Black_Riot

Posty: 5

 
Wiadomym jest, że brakuje prawników z doświadczeniem w sprawach frankowych i to jest tutaj główny problem. Aczkolwiek rynek się rozwija, niektórzy z prawników na tym chcą się tylko skupić więc jak poszukasz to może uda się znaleźć kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i będzie w stanie taką sprawą się dla Ciebie zająć. Proste to nie jest, ale na pewno warto szukać takiego dobrego specjalistę.

wiesław11

Posty: 11