badanie mikrobiologiczne powietrza

badanie mikrobiologiczne powietrza

Czy waszym zdaniem badanie mikrobiologiczne powietrza w wentylacji się opłaca i czy się odbija na komforcie funkcjonowania budynku?

Jasiaaa

Posty: 1

 
Prawo i tak nakazuje przeglądy, a teraz urzędy pilnują strasznie przestrzegania chorych norm. Niestety, ale sprawy dotyczące klimatyzacji, wentylacji spływają na komfort ludzi i tutaj nie ma sensu oszczędzać.

Gabat

Posty: 7

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

propek1

Posty: 7

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

Yuri20

Posty: 3

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

Lalka

Posty: 34

 
Environ Projekt w Warszawie projektuje systemy sanitarne, wentylację, klimatyzację i zapewnia pomoc w kontroli technicznej budynku, w odbiorze nieruchomości. Ekspertyzy hałasu dodatkowo, co chcesz w zakresie utrzymania obiektu. Według mnie niezbędny kontakt w tych czasach, żeby z urzędnikami nie mieć problemu. Wiadomo, jak to jest. Zaniedbasz i po Tobie.

grubyB

Posty: 19

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

Miki

Posty: 11