numery telefonów, poszukuję

numery telefonów, poszukuję

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, lecz telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Troszkę mnie martwić, iż córka odbierze i zniknie mi z konta niesłychanie wiele pieniędzy. Co zrobić?

100%UP

Posty: 2

 
W łatwy sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, zatem szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

noloonie

Posty: 6

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeżeli mamy pecha to właśnie wówczas z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Qwumer56

Posty: 5

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, iż to jakaś pomyłka, niemniej jednak zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo spore zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co potem płakać i płacić?

Acclaim

Posty: 13

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Babeczka

Posty: 9

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam gwarantuje takie działanie. Pożądane byłoby taką okazję wykorzystać.

TomekK

Posty: 9