strony w Łodzi, dobra firma ?

strony w Łodzi, dobra firma ?

Dajcie znać, kto projektuje strony www w Łodzi i robi to prędko i tanio. Zależy mi na stronie i paru podstronach internetowych.

Radziu

Posty: 1

 
Robiłem sam stronę internetową, natomiast jeżeli ktoś nie ma o tym pojęcia to lepiej się nie brać. Strony nie są kosztowne, zatem można sobie na to pozwolić. Firma wykona wszystko tak żeby było zgodne z nowymi trendami i całość wygląda wtedy o mnóstwo lepiej.

Bankowy

Posty: 3

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, jaka ma pięć podstron. Jestem bardzo usatysfakcjonowany, bo strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była naprawdę niska jak dla mnie.

Hoteowo24h

Posty: 22

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi, bo znają się na tym naprawdę bardzo dobrze. Dopasowują projekty graficzne do wszystkich naszych wymagań jak i oczekiwań.

Dziadek

Posty: 4

 
Szybciej jest zlecić stworzenie strony internetowej komuś, kto się tym, na co dzień zajmuje. W ten sposób można osiągnąć o wiele łatwiej cel. Bardzo ważna jest przecież jakość takiej strony internetowej, dlatego dajmy nad tym popracować najlepszym specjalistom.

dorotka55

Posty: 3

 
Mam stronę z graficznym systemem CMS i wprowadzanie zmian i treści jest naprawdę bardzo proste. Polecam takie rozwiązanie. Może i trzeba więcej za to zapłacić, ale przynajmniej później nie ma problemów z obsługą. Nie każdy z nas jest przecież programistom.

Riko64

Posty: 4

 
Jest firma zajmująca się stronami w Łodzi i mają różne pakiety do wyboru. Sam wybrałem podstawowy, bowiem był tani i spełniał wszystkie moje oczekiwania i to jest najważniejsze.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Wybrałem firmę oferującą internetowe strony w Łodzi, której zleciłem stworzenie sklepu internetowego. Dali sobie z tym bardzo dobrze radę. Uwzględnili wiele moich pomysłów, ale i sami zaproponowali lepsze rozwiązania. Nie znam się na tym za dobrze, dlatego taka pomoc jest dla mnie bardzo ważna.

namok

Posty: 4

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem bardzo zadowolony, bo strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była naprawdę niska jak dla mnie.

ilor45

Posty: 6