gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Czy udało się wam ostatnio trafić na fajny wideorejestrator do samochodu, który się sprawdza niezawodnie w kryzysowych sytuacjach na drodze?

Yuri20

Posty: 1

 
Zestaw bardzo fajny i się sprawdza na drodze. Wyświetlacz płynnie chodzi, przyciski wysokiej jakości, kamera cofania, szybki podgląd. Sprawdzałem w nagraniach nocnych to przejrzyste. Sprzęt ochrania przy okazji nagrania, taka czarna skrzynka można powiedzieć.

leeon

Posty: 7

 
Cieszę się, że Media Expert robi taką promocję, bo trzeba kierowców cały czas uświadamiać. Alkomat się przyda zawsze i wszędzie, a mandaty rosną nieubłaganie. Aż się boję pomyśleć, co to będzie po zmianach przepisów.

Nikuś23

Posty: 14

 
Dzisiaj wyszedłem z wideorejestratorem i alkomatem od Xblitz i jestem zadowolony z inwestycji. Przed nowym rokiem wypada trochę wydać kasy, bo będzie tylko drożej. Jeżeli się wahacie to nie powinniście, bo to jedna z lepszych promocji dla zmotoryzowanych od bardzo dawna.

clhseba

Posty: 21

 
Dziwne, że wcześniej się nie natknąłem na to, a byłem tydzień temu w Media Expert. Może dopiero niedawno z tym wystartowali?

Miki

Posty: 11

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

mniszko

Posty: 15

 
Naprawdę dziękuję za polecenie tej promocji. Idealnie w porę, bo bez wideorejestratora jeździłem już 3 miesiąc, a teraz nadarzyła się okazja, żeby połączyć z alkomatem. Jeszcze raz super dzięki za odpowiedzi.

Wariat

Posty: 6

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

Radziu

Posty: 5

 
Piszecie o tym modelu wideorejestratora Xblitz s10 duo, że połączony z promocją na alkomat, ale doczytałem i promocja działa ze wszystkimi wideorejestratorami tej marki, więc spokojnie :) Zdążycie wziąć i sobie.

Klara323

Posty: 7

 
Sprawdziłem, doczytałem, nie ma haczyków. Gadałem z zaprzyjaźnionym konsultantem to mówił, że sporo ludzi bierze właśnie w tym momencie. Schodzą dość szybko wideorejestratory, praktycznie wszystkich typów od tej marki. Po drugie alkomaty robią świetne.

barca 29

Posty: 6