ZAPRASZAMY

Masz problem, napisz na tym forum !

Jakie obrączki ślubne zamawialiście i gdzie ?

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Biżuteria damska > Jakie obrączki ślubne zamawialiście i gdzie ?

Jakie obrączki ślubne zamawialiście i gdzie ?

09.03.2015 00:10:16 

Witam serdecznie. Czym kierować się podczas kupowania obrączek ślubnych? Zależy nam na w miarę porządnej jakości i nie ulega wątpliwości również przystępnej cenie.

09.03.2015 17:59:06 

Wydaje mi się, że obowiązkiem sprzedającego pierścionek z brylantami jest przekazanie nam certyfikatu autentyczności.

Osobiście posiadam dwa pierścionki z maleńkimi kamieniami szlachetnymi i do dwóch produktów otrzymałam należyte dokumenty potwierdzające.

10.03.2015 17:10:36 

Trudno jest znaleźć tanie i zarazem podobające się obrączki ślubne. Gdybym miała wychodzić za mąż drugi raz, to obrączki zakupiłabym jako pierwsze. Na ich zakup zostało nam niesłychanie niewiele pieniędzy i mieliśmy olbrzymi kłopot. Dzięki Bogu udało nam się dokonać zakupu w sklepie http://www.ring4you.eu

Polecamy wszystkim.

11.03.2015 17:59:43 

Nie polecam montowania brylantów do pierścionków sposobem rozcinania i późniejszego zszywania.

Takie pierścionki są dużo mniej trwałe i - mniej wygodne.

12.03.2015 09:35:09 

Przed zamówieniem obrączek ślubnych warto spytać jubilera o późniejsze serwisowanie. Ja od czasu ślubu schudłam kilka kilo i przez to byłam zmuszona do zmniejszania rozmiaru obrączki. Na szczęście nie musieliśmy za to dodatkowo płacić, bo było to wliczone w cenę.

13.03.2015 08:14:43 

Według mnie kolor obrączek ślubnych powinien być indywidualną decyzją pary narzeczonych. Choć osobiście bardziej podoba mi się żółte aniżeli białe złoto.

Ostatnio dodane posty

Też miałem podobny dylemat. Skończyło się na tym, że mam zarówno gotową biżuterię od producenta, jak i kilka własnych projektów wykonanych w pracowni jubilerskiej.

Nie próbowałem jeszcze sam, ale widziałem, jak jubilerzy pracują nad tym procesem. To naprawdę wymaga dużo precyzji i wiedzy.

Czy ktoś może polecić dobrą pracownię odlewniczą? Chciałbym przekształcić niektóre stare złote przedmioty w nowe wyroby.

© Copyright Omarce.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.