restauracja katowice, gdzie polecicie ?

restauracja katowice, gdzie polecicie ?

Gdzie otrzymam najlepsze pierogi katowice? Zależy mi, aby smak był rzeczywiście szczególny. Może macie, jakąś restaurację do której uwielbiacie chodzić właśnie na pierogi?

Wacław

Posty: 1

 
Pizza katowice jest naprawdę bardzo dobra w jednym z lokali, lecz nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

iHS

Posty: 23

 
Dobre jedzenie to podstawa, ale również lubię restauracje katowice, które mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a także posiedzieć w dobrym towarzystwie.

zuzia_00

Posty: 4

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

Emuuu22

Posty: 6

 
Pizza katowice jest faktycznie niezwykle dobra w jednym z lokali, natomiast nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

Motospec

Posty: 6

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest dużo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z paru lokali.

Seba123

Posty: 15

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Bardzo wam ją polecam ze względu na smak, a zarówno na atmosferę, która jest w środku. Można grać w inne planszówki ze znajomi i wyśmienicie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

dominikk5

Posty: 10

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Często jest tak, iż nie każdemu smakuje to samo.

Serduszko4

Posty: 5

 
Naleśnikarnia katowice winna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, niemniej jednak może skorzystam z waszym propozycji.

Modniś

Posty: 4

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Mocarzz

Posty: 4