Diego i jego piosenka do filmu Ostatni Klaps"

Diego i jego piosenka do filmu Ostatni Klaps"

Witam! Czy oglądał może ktoś film, do którego Diego śpiewa piosenkę „ Ostatni klaps”. Podobno super komedia. Sam teledysk rewelacja!

ekjynio

Posty: 10

 
Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

Dziadek

Posty: 23

 
Dzięki najnowszej piosence „Ostatni klaps „ Diego stał się popularny i coraz więcej osób w tym również ja chętnie wstąpię do jego fan page a. Jak znacie jakieś strony na jego temat to podzielcie się adresami.

HARY1953

Posty: 50

 
Teledysk Diego promujący komedię „Ostatni klaps” jest super. Zachęca nie tylko do obejrzenia filmu ale również do poznania całej twórczości tej mało znanej gwiazdy Disco Polo.

wirwik

Posty: 27

 
Myślę, że Diego to nowa gwiazda muzyki Disco Polo, której powierzono promować swoją piosenką film „Ostatni klaps” . Posłuchajcie jego innych kawałków takich jak dla przykładu „Bejbe Bejber” i „Tylko ta jedyna”. Też są super.

Kmiotek55

Posty: 12

 
Czy Diego ma jakieś inne utwory oprócz piosenki „Ostatni klaps” bo chętnie bym ich posłuchała? Gdzie można w ogóle znaleźć informacje na temat jego twórczości?

Wariat

Posty: 16

 
Poszukaj na FB profilu Diego to poznasz jego całą twórczość. Ja już należę do jego fan page a i śledzę wszystkie wydarzenia związane z tym artystom. Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli Disco Polo!

Wielki Duch

Posty: 14