Kreskówki, gdzie oglądacie

Kreskówki, gdzie oglądacie

Dzień dobry, poszukuje strony internetowej z kreskówkami, wiecie może na jakiej najlepiej się je ogląda?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Trener

Posty: 19

 
Cześć, moje dzieci bardzo uwielbiają oglądać wszelkiego rodzaju bajki i kreskówki, dlatego korzystam ze strony internetowej, na której można oglądać dowoli zawsze kiedy tylko ma się na to ochotę, jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Polecam każdemu, gdyż jest to bardzo wygodne i można wybrać sobie baję jaką tylko się chcę.

berry1

Posty: 27

 
Hej, zależy mi na waszej pomocy, chce aby moje dziecko mogło oglądać bajki kiedy będzie miało na to ochotę, lecz chcę również mieć kontrolę nad tym co ogląda. Możecie polecić mi która stronę internetowa, na jakiej będę mogła kontrolować to co moje dziecko widzi?

plusss89

Posty: 25

 
Witam,

Pisze tutaj, gdyż myślę, że mi coś poradzicie i pomożecie, chodzi o to, ze nie mogę znaleźć strony internetowej z bajkami dla dzieci. Zależy mi bardzo na tym aby moje dziecko oglądało tylko bajki bez przemocy.

Proszę was o podanie adresu do takowej strony, pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością.

Dziadek

Posty: 18

 
Cześć, moje dziecko również lubi oglądać bajki, korzystam ze strony internetowej http://www.baje.pl/category-2917-1-1.html, gdyż na niej można bezpłatnie oglądać kreskówki dowoli. Najlepsze jest to, że można wybrać samemu bajkę dla dziecka, dzięki temu moja córka ogląda wyłącznie bajki bez przemocy.

Virgooo

Posty: 23

 
Dzień dobry, jestem bardzo zadowolony ze strony internetowej http://www.baje.pl/category-2917-1-1.html, na której lecą bajki. Moje dzieci bardzo uwielbiają kreskówki jakie znajdują się na danej stronie. Można tam samemu wybierać bajkę jaka ma lecieć w danym momencie. Owa strona jest najlepsza, gdyż mamy kontrolę nad tym co oglądają nasze pociechy i jak długo to robią.

Polecam każdemu! Pozdrawiam serdecznie!

sgemino

Posty: 14