Strona główna > Rozrywka dla każdego > Gry > my cafe przepisy, opinie

my cafe przepisy, opinie

my cafe przepisy, opinie

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To znaczy wiem, iż można, natomiast nie za bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać?

Nikotymmm

Posty: 6

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, jaka grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać wiele poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

TeS

Posty: 20

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi sporo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy sporo nowych przepisów, jakie znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można sporo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

david011

Posty: 4

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i mnóstwo innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, wobec tego pożądane byłoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o mnóstwo lepsi niż teraz.

Marioleczka

Posty: 11

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

zenek744

Posty: 8

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, albowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

namok 

Posty: 6

 
Gier jest niezmiernie sporo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to mnóstwo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo prostsze. Można uzyskiwać o mnóstwo lepsze efekty swojej pracy.

sebastian90

Posty: 8

 
Gra wygląda faktycznie ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, zatem nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Alim45

Posty: 8