Kotły kondensacyjne Beretta, gdzie ?

Kotły kondensacyjne Beretta, gdzie ?

Dzień dobry.

Od 20 lat wykorzystuje tradycyjny piec na drewno. Koledzy namawiają mnie na ekogroszek. Czy w domu o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych sprawdzą się kotły z podajnikiem Heiztechnik?

asu204

Posty: 16

 
Ja zastosowałem rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece w łazience. Na początku obawialiśmy się tego, iż para, która będzie unosiła się w łazience doprowadzi do pojawienia się na ścianach wilgoci. Do tej pory nic złego się nie dzieje, a nie ukrywam, iż podłogówkę zakładaliśmy już kilka lat temu.

hyzio

Posty: 15

 
Podoba mi się to, iż kotły kondensacyjne Beretta mają zamontowany wewnętrzny system automatycznej regulacji. Polega to na tym, iż jeżeli ustawiona przez nas temperatura będzie niezgodna z oczekiwaniami termostatu środowiskowego, to system automatycznie podbije temperaturę o kilka stopni, normalnie 5.

Nikuś23

Posty: 15

 
Wszystkie głowice termostatyczne Schlosser do moich grzejników kupiłem poprzez sklep http://sklepekogrzanie.pl/glowica-termostatyczna-schlosser-diamant-invest-duplikat-1.html. U nich można kupować na raty.

Aweer56

Posty: 25

 
Nie ma co ukrywać, że kotły z podajnikiem Heiztechnik to niezmiernie wygodne rozwiązanie. W ogóle ekogroszek zaczyna zdobywać w naszym kraju coraz większą popularność. Pamiętam, jak jeszcze kilka lat temu ludzie obawiali się pieców zasilanych właśnie takim opałem. Teraz jest to już praktycznie normą.

Suit

Posty: 17

 
Dostępne w sklepie głowice termostatyczne Schlosser mają sześciostopniowe pokrętło. Żeby nagrzać w pokoju wystarczy ustawić głowicę na numer „2”. W zimne wieczory optymalna jest natomiast „4”.

Dersei02

Posty: 32

 
Kupując pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, masz do niego dołączany zbiornik o pojemności 100 litrów. Objętość wymiary to 1,07 metra kwadratowego.

Czasowy

Posty: 11

 
W skład pakietu MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich poza podgrzewaczem wchodzi również kocioł gazowy, który jest odpowiedzialny za ogrzewanie wody. W dodatku dzięki uchwytom możemy zamontować go na ścianie.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Z moich obserwacji wynika, że kotły z podajnikiem Heiztechnik to jedne z najwytrzymalszych kotłów dostępnych na rynku. Nie ulegają one awariom, jeżeli wykorzystujemy je zgodnie z instrukcją producenta.

pawel253

Posty: 10

 
Kupując pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, masz do niego dołączany zbiornik o pojemności 100 litrów. Pojemność wymiary to 1,07 metra kwadratowego.

Funtus009

Posty: 13