Piece kondensacyjne De Dietrich

Piece kondensacyjne De Dietrich

Gdzie można kupić tanio rury wielowarstwowe Tece? Jak znacie jakieś propozycje sklepów, z góry niesłychanie dziękuję.

Sarenka

Posty: 7

 
Wiadomo, że konkretną kwotę trzeba wydać, ale nie warto na takim wyborze oszczędzać. Do tej pory mieliśmy stary kocioł niewiadomego pochodzenia po dziadkach w domu, strup i tyle. Odkąd zdecydowaliśmy się na zmiany w kotłowni i kupiliśmy piec na pellet biomasę Heiztechnik widać oszczędności

youmakeme

Posty: 31

 
My też mieliśmy poważny dylemat odnośnie kotłów na węgiel i drewno jaki wybrać. Udzielono nam pomocy właśnie w tym sklepie i padło na Heiztechnik. Trzeci sezon korzystamy, widać różnicę w kosztach eksploatacji :)

Kitas

Posty: 16

 
Widać różnicę, jeśli chodzi o koszta eksploatacji już w pierwszym sezonie. My znowu wybraliśmy piec na pellet biomasę, lecz też Heiztechnik. Bardzo dobre produkują urządzenia. Polecam.

labuh

Posty: 14

 
Mnie też zaproponowano system pex odnośnie instalacji grzewczej. Teraz to chyba najpopularniejszy rodzaj instalacji. Czytałem, iż takie rury są bardzo odporne na działanie temperatur i w ogóle trwałe na lata. Polecono mi firmę Tece. Widzę, iż tu w sklepie są i to w całkiem ok cenie :)

grzes3345

Posty: 13

 
Nawet nie wiedziałam, że mają tak szeroki wybór grzejników dekoracyjnych. Bardzo spodobały mi się propozycje Radeco. Mąż też jest za, orientował się, że to to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów. Znany jest też w Europie. Grzejniki są naprawdę w dobrym stylu, nowoczesne i jak najbardziej oryginalne.

atomuuuu55

Posty: 35

 
Duży wybór w porządnej cenie jeżeli chodzi o kotły na węgiel drewno mają tutaj http://sklepekogrzanie.pl Osobiście polecam Heiztechnik niesłychanie dobry producent.

Wojciech24

Posty: 12

 
Konkretny wybór jeśli chodzi o drabinki łazienkowe Radeco. Od dawna słyszałem, że ten producent jest bardzo ok i nie ma obaw zakupić ich grzejniki. Zresztą podobają się odnośnie wykonania mojej żonie, więc chyba zostaniemy przy tym wyborze, bo czas nagli :)

egan176

Posty: 16