Klimatyzacja śląsk, jaka firma ?

Klimatyzacja śląsk, jaka firma ?

Muszę znaleźć jakąś dobrą cenowo ofertę firmy z klimatyzacją na śląsku, chodzi mi o domową instalację. Czekam na wasze podpowiedzi :)

wicio149

Posty: 9

 
Nie bez znaczenia jest fakt, jaki serwis klimatyzacji na śląsku wybierzesz. Są i tacy, co guzik umieją. Poważne oferty można jednak odróżnić od tych mniej fachowych. Ja należę do tych, którzy wolą dopłacić i mieć :)

wigry00

Posty: 8

 
To niezwykle dobra firma, też mogę ją polecić. To serwis klimatyzacji ze śląska, który od lat zajmuje się działalnością w tej branży, poza tym też sprzedażą niezwykle jakościowych urządzeń, polecam.

VaPeR23

Posty: 23

 
Ja mam swój zaufany serwis klimatyzacji na śląsku. Zawsze przyjadą i nie ma problemu z oczyszczaniem, odgrzybianiem itd. W domu nie można pozwolić sobie na korzystanie z nieczyszczonej instalacji klimatyzacyjnej, bo można wyrządzić sobie poważne szkody na zdrowiu. Zwłaszcza jak są alergicy w domu.

codePerformance

Posty: 13

 
Koniecznie zobaczcie sobie tę ofertę serwisu klimatyzacji, firma jest ze śląska https://ronter.pl. U mnie robili instalację w tamtym roku, nawet spoko cena. Ogólnie każdemu polecam klimatyzację do dom, świetna sprawa :)

Złoty

Posty: 19

 
Oferta jest jak najbardziej ok. U nas montaż klimatyzacji nie trwał długo :) a o to nam chodziło. To rzetelna firma ze śląska, na jakiej można polegać też odnośnie serwisu. Serwisują też instalacje montowane poprzez różne firmy.

Suit

Posty: 17

 
Koniecznie w tym roku też będę musiała pomyśleć o takiej instalacji do siebie. U mnie w domu klimatyzacja to konieczność, ze śląska podobno jest kilka firm, z jakich można sięgnąć, lecz nie wszystkie. Sporo też nowo powstałych bez doświadczenia.

Greed

Posty: 11

 
Dla mnie najistotniejsze jest to, by taki serwis klimatyzacji ze śląska był uczciwą firmą. Wiadomo, iż ikt nie chce po kilka razy zamawiać do d... fachowców i jeszcze im płacić za nasłuchiwanie. W tej branży to najlepiej szukać kompleksowych usługodawców, bo tacy może choć trochę znają się klimatyzatorach bo nimi handlują.

namok

Posty: 11

 
Zamówiliśmy z mężem montaż klimatyzacji do biura, firma była ze śląska. Bardzo dobrze wszystko nam zainstalowano. I w sumie dowiedzieliśmy się, że bardzo dużo zależy od prawidłowej instalacji. Bardzo cieszę się, że nie natknęliśmy się na jakiegoś pseudofachowca, o których tu mowa

eloop

Posty: 21

 
Mnie też zależy na serwisie klimatyzacji na śląsku, to piszcie jak coś konkretnego znacie. Cena jest niezmiernie ważna, albowiem i tak niezmiernie mnóstwo pieniędzy wydałem na ten projekt instalacji.

Oct714

Posty: 19