Można gdzieś w Krakowie kupić kominki ?

Można gdzieś w Krakowie kupić kominki ?

Witam serdecznie. Myślałem o kominku do domu jako ogrzewanie. Interesuje mnie odnalezienie dobrego sklepu z kominkami kraków.

Gucio

Posty: 14

 
Bardzo dobre i tanie kominki kraków, sam tam kupowałem. Bardzo duży wybór i szybka realizacja zamówienia i instalacji. Ja jestem bardzo usatysfakcjonowany nimi, dlatego gorąco polecam. Firma od lat, także znają się na rzeczy.

abardyt

Posty: 38

 
Mnie udało się znaleźć bardzo dobry sklep, który oferuje masę kominków grzewczych różnych producentów, dobra jakość. Firma jest z krakowa, to adres ich strony internetowej http://www.kominki-krakow-kratki.pl.

amrmas22

Posty: 11

 
O kominkach z krakowa akurat słyszałam wiele dobrego. Mam nadzieję, iż i mnie uda się dokonać dobrego kupna, albowiem rozchorowałam się na punkcie kominka do salonu.

Sformat56

Posty: 20

 
Szukałem kominków w dobrych cenach w sklepach w krakowie i tak samo trafiłem tutaj. Mam nadzieję, że skorzystacie z ich usług bo warto. Ceny są sporo niższe nić gdzie indziej. Poza tym sługa montażu nie jest droga.

HarHar2

Posty: 26

 
W tym temacie dużo nie powiem, a raczej nie napiszę. Ale znajomi kupowali ostatnio szukali kominków grzewczych i znaleźli świetny sklep w krakowie. Jakieś promocje itp. rzeczy. Nie wiem przypadkiem, czy to nie ten stacjonarny, który polecacie. Kominka mieć niestety nie mogą, ale może na biokominek się skuszę.

Trener

Posty: 19

 
Kompleksowo i wszystko dobrze. Tak mogę ocenić sklep z kominkami kraków. U nas zakładali całą instalację grzewczą w domu. Skłoniliśmy się w stronę DGP i dobrze zrobiliśmy. Polecam wszystkim tą firmę. Można na nich polegać, nawet odnośnie serwisu jak coś będzie nie tak. Poza tym zaoszczędziliśmy na zamówieniu u nich, gdzie indziej wyszło by dużo drożej.

labuh

Posty: 17