Caleo Efficient

Caleo Efficient

Witam Serdecznie. Słyszeliście coś może i możecie się wypowiedzieć o ogrzewaniu domu folią? Mój znajomy z Niemczech oferuje już takie rozwiązanie swoim klientom a ja pierwszy raz o tym słyszałem.

bperko

Posty: 29

 
Folię Celeo dystrybuuje łódzka firma GNG (ich strona gng.caleo.pl). To jest solidna firma, która pomimo krótkiego stażu na rynku zna się bardzo dobrze na technologii i umie doradzić klientowi. Wiem, że są jeszcze jakieś inne firmy na rynku, ale z ich usług nie korzystałem.

Szaumaa

Posty: 43

 
Moi znajomi mają takie ogrzewanie, dlatego bo mają mały dom i szkoda im było miejsca na bojlery, grzejniki itp. W tym rozwiązaniu masz wszystko w podłodze i nie masz dodatkowego miejsca, które łapie się kurz :-)

Laleczk34

Posty: 29

 
Witaj, myślałem o tej technice, ale póki co w Polsce jest ona w powijakach niestety. Najlepiej poczytaj prasę zagraniczną. O ile rozumiesz j. niemiecki to tam dużo znajdziesz, ale w j. angielskim też z pewnością coś się znajdzie.

Pikusiński

Posty: 30

 
Witam. Dystrybutorem na Polskę folii celeo jest GNG, tutaj masz ich adres internetowy www.gng.caleo.pl  a adres stacjonarny to ul. Starorudzka 10-12 93-418 Łódź. Korzystałem z ich usług i mogę polecić.

Kwatuszek

Posty: 28

 
W firmie GNG w łódzkim pracują fachowcy w tej branży, którzy zajmują się dystrybucją folii grzewczych w Polsce. Tu masz dokładny link do tego produktu - http://www.gng.caleo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=203 

mJaUrVcEin

Posty: 35