serwis Vaillant, oferta

serwis Vaillant, oferta

Wyższe będzie gazowe ogrzewanie w domu czy elektryczne? Firma Viessmann serwis jest godna polecenia czy szukać jednak kogoś innego?

SABUR

Posty: 4

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednak ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, ale na brak pieniędzy też nie narzekają.

Miki

Posty: 5

 
Nie mam przekonania do gazu. W starym domu miałem gaz z sieci, ale z piecem ciągle były problemy. To było trzydzieści lat temu i technologia była inna. Dzisiaj to wszystko wygląda całkowicie inaczej.

Worms

Posty: 7

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednak ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, lecz na brak pieniędzy też nie narzekają.

Black_Riot

Posty: 13

 
Jeśli mam kłopot to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl zatem mogę ich polecić. To specjaliści, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co istotne dysponują większością części zamiennych.

CHatka-eKo

Posty: 28

 
Koszty instalacji są dość wysokie, wobec tego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, ale na pewno nie teraz.

Różyczka

Posty: 31

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie wielkie. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje wiele miejsca.

andrew66

Posty: 10

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie duże. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje dużo miejsca.

wieszdo87

Posty: 7

 
Koszty utrzymania takiego ogrzewania są zależne od dużo czynników. Znajomy ma nowy dom to płaci mniej niż ja za ekogroszek, lecz w moim starym domu koszty byłoby wysokie. Zanim zlecicie montaż pieców vaillant z Warszawy wszystko sobie analizujcie i przeliczajcie.

Lupusx

Posty: 14

 
Każdy ma różne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najniezwyklej, niemniej jednak w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to na nieszczęście wygląda i nic tego nie zmieni.

Dzidzidek

Posty: 5