pomoc przy wzięciu kredytu hipotecznego

pomoc przy wzięciu kredytu hipotecznego

W jaki sposób najlepiej waszym zdaniem kredyt zaciągnąć. Powiedzmy hipoteczny, ale też firmowy na większą kwotę, jeżeli wiecie. Podzielcie się proszę doświadczeniami.

Simihu

Posty: 1

 
U nas polityka monetarna to totalna porażka. Raz mówią tak, a raz inaczej. Strasznie ciężko bez wsparcia przygotować się do długoterminowego zadłużenia. W sumie to nawet do krótkoterminowego też.

antoś_01

Posty: 5

 
Szczerze mówiąc przy gotówkowym to sobie możesz sam działać i nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji, ale w przypadku hipotecznego to lepiej się zabezpieczyć przez doradcę. Musisz mieć kogoś na wypadek problemów formalnych w przyszłości, a naprawdę różnie to bywa, jeżeli spłacasz powiedzmy w przedziale 10-20 lat. Z tych lepszych doradców to proponuję kontakt z https://piotrgrudniewski.pl. Doskonały negocjator.

Babeczka

Posty: 10

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

andrew66

Posty: 6

 
Ja tam wolę też bezpieczeństwo formalne przez doradce. Najczęściej taki specjalista znacznie lepiej orientuje się w strukturze wewnętrznej danego banku. Może nawet pracował kiedyś w jakimś i wie, co się sprawdzi, a co nie.

Bhapo

Posty: 6

 
Załóż sobie w międzyczasie bezpłatne konto w Biurze Informacji Kredytowej. Przydaje się, nawet do ochrony tożsamości kredytobiorcy.

namok

Posty: 12

 
U mnie rata ponad 400 złotych większa, ledwie na zdolności kredytowej się mieszczę, więc lepiej się upewnij, czy masz jakiś bufor bezpieczeństwa, jakby polityka monetarna jeszcze bardziej wykręciła.

sebes56

Posty: 8

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

dobuś45

Posty: 10

 
No faktycznie niektóre banki coś kombinują z podwyższonym, źle liczonym WIBOREM, dlatego lepiej ogarnąć wszystko krok po kroku z doradcą, aż do ostatniej prostej moim zdaniem.

BBGGRR2

Posty: 3

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

radek

Posty: 7