tania żarówka led

tania żarówka led

W planie mam wymianę całego oświetlenie na energooszczędne LED. W jakim sklepie rekomendujecie zrobić zakupy? ;-)

tajWoj

Posty: 28

 
Powiem Ci, że się w hurtowniach tego typu nie orientuję, nigdy nie miałem potrzeby, żeby kupować większe ilość żarówek itp. W każdym razie – powodzonka!

Ukilo00

Posty: 27

 
Ja to kupuję aktualnie od jednej hurtowni, ale nie do końca jestem zadowolony ze współpracy, więc chętnie bym znalazł kogoś bardziej profesjonalnego i może tańszego ;) Także będę tutaj zaglądał.

Alimner56

Posty: 19

 
Od pewnego czasu zamawiam głównie przez serwis www.premiumlux.pl. Warto poszukać tutaj żarówek, wybór jest szeroki. Poza tym, mają też na stanie sterowniki RGB i dużo innych bajerów, jakbyś się chciał bardziej pobawić oświetleniem. Pzdr.

MaszWielkosc

Posty: 19

 
Znajomy mi przywiózł ostatnio żarówki energooszczędne z Niemiec i ponoć są lepsze niż te co można w Polsce dostać. Pewnie jak wszystko. Czekolada z Niemiec też inaczej smakuje niż ta Polska, mimo że firma ta sama ;>>

Aarus24

Posty: 41

 
Jest trochę szmelcu na rynku, jeśli chodzi o LED. Trzeba uważać, żeby się nie wkopać. Paru moich znajomych myślało, że kupiło LED do domu, a to były halogeny ;P

ooops65

Posty: 36

 
Ja LEDy polecam, faktycznie mniej ciągną prądu, a do tego są wygodniejsze w zwykłym użytku...nie nagrzewają się jak dzikie, tak jak te zwykłe żarówy, co trudno odkręcić jak są gorące. Co do sklepu to ja sporo rzeczy do swojego domu zamówiłem przez serwis www.premiumlux.pl. To hurtownia, ale sprzedają też detalicznie. Pozdro!

Pipolek3

Posty: 22

 
Sam właśnie nie wiem jakie konkretnie żarówki kupić do domu. Wybór jeśli chodzi o LED jest przeogromny, a nie chciałbym czegoś kiepskiego kupić i to jeszcze przepłacić. Także dołączam się do pytania! Gdzie LEDy dostać?

atomuuuu55

Posty: 35

 
Na ten moment nie mam żadnej taniej hurtowni na oku. Ale popytam, może się czegoś dowiem, bo mój znajomy handluje takimi rzeczami, więc może mi się uda jakieś info wyciągnąć od niego;) Narka!

tajWoj

Posty: 22