piękne dekoracje

piękne dekoracje

Aktualnie pracuję nad aranżacją sypialni i pokoju naszego malucha. Jakie aranżacje polecacie do tych pomieszczeń? W jakim sklepie można znaleźć ciekawe pomysły na ozdoby?

znamsienatym

Posty: 18

 
Do pokoju dziecięcego aktualnie szukam fajnej lampy stojącej z abażurem. Też by mi się sklep z ozdobami przydał ;) Parę już wzorów takich lamp widziałam, ale szału nie było...

Pelson

Posty: 30

 
Ja to raczej nie zwracaj uwagi na takie dekoracje. Po prostu, co tam dostanę w prezencie to na półkę położę, jakoś profesjonalniej do aranżacji wnętrz nie podchodzę. Ale za to moja koleżanka to nawet sobie zamawiała architekta, żeby jej salon zaprojektował...Kasiasta ;P

Arsenist00

Posty: 28

 
Nie wiem co tutaj doradzić, raczej nie zamawiam takich rzeczy z sieci, generalnie kupowanie przez internet to u mnie rzadkość. Wolę pójść do sklepu, wziąć produkt do ręki, przyjrzeć się z bliska i wtedy kupić. Pozdr!

Malinka Moja

Posty: 14

 
W dekorowanie to się nie bawię jak na razie, bo mieszkanie wynajmuję, więc to i tak bez sensu. Za niedługo się pewnie znowu przeprowadzimy...jak już sobie kupię mieszkanie to wtedy się będę bardziej w takie rzeczy jak wystrój wnętrz wdrażać. Pzdr.

Grzaleczkaa

Posty: 31

 
Ostatnio byliśmy z mężem w sklepie z oświetleniem i wybieraliśmy do domu żyrandol...masakra jest taki wybór, że głowa mnie rozbolała od tych modeli. W końcu kupiliśmy taki z okrągłymi kryształkami. Fajny efekt daje to, bo się światło od nich odbija.

glock32

Posty: 24

 
Pomysłów na wystrój to ja mam akurat dużo, tylko mój chłopak nie za bardzo chce o nich słyszeć :P Bo ja to mam takie pomysły, które niestety wiążą się z kosztami, wyburzaniem ściany i innymi takimi operacjami :D

Siwek

Posty: 39

 
Hejo! Tak sobie myślę, że najlepiej to sobie samemu jakieś fajne dekoracje zrobić. Czasami z jakiś starych rzeczy można zrobić naprawdę fajne przedmioty, jakiś świecznik, figurkę, obrus ze starych tkanin uszyć ;-)

bperko

Posty: 29

 
Z chęcią bym siostrze kupiła jakieś dekoracje do domu, bo się niedawno wybudowali, także jest tam trochę u nich w chałupie przestrzeni jeszcze do zaaranżowania. Zawsze jakieś fajne ozdoby się przydadzą, żeby klimat stworzyć. ;)

don

Posty: 42

 
W necie mi się nie zdarzyło jeszcze dekoracji do domu zamawiać. Ale mam pod blokiem taki sklep z cyklu – wszystko po 4 złote i tam można od czasu do czasu trafić na fajne ozdoby do domu. ;)

sheinsane

Posty: 32