masaz stop na slasku, polecicie ?

masaz stop na slasku, polecicie ?

Słyszałam ostatnio o czymś takim jak masaz stop na slasku, niemniej jednak nie wiem czy należałoby się na to zdecydować.

Ticket2Hell

Posty: 1

 
Moja znajoma regularnie chodzi na masaz stop w tarnowskich gorach i bardzo sobie chwali. Jeśli chcecie to mogę polecić Wam naprawdę dobre miejsce. Odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej to Wam je podam.

Danpol00

Posty: 3

 
Znam niesłychanie idealne miejsce na masaz w tarnowskich gorach. Wystarczy tylko wejść na tę stronę: http://www.grafzdrowie.pl i umówić się na konkretny termin.

elaela00

Posty: 17

 
Jeśli pytasz ile kosztuje masaz w tarnowskich gorach to tak naprawdę trudno jest na to pytanie odpowiedzieć, bo cena uzależniona jest od wielu czynników. Przede wszystkim od jego rodzaju, długości oraz od tego w jakim miejscu jest wykonywany. Zazwyczaj jednak jest to koszt w okolicach 100 zł i raczej nie będzie taniej.

hyzio

Posty: 15

 
Jeśli pytasz ile kosztuje masaz w tarnowskich gorach to tak naprawdę trudno jest na to pytanie odpowiedzieć, bowiem cena uzależniona jest od mnóstwo czynników. Przede wszystkim od jego rodzaju, długości oraz od tego w którym miejscu jest wykonywany. Na ogół jednakże jest to koszt w okolicach 100 pln i raczej nie będzie taniej.

mattoid1973

Posty: 7

 
Według mnie masaz stop na slasku to najlepsze co może być – chodzę na niego dwa razy w miesiącu i muszę przyznać, że nigdy nie czułam się lepiej. Od mnóstwo lat mocno, praktycznie każdego dnia się stresowałam, a teraz stres ten jest o sporo mniejszy i lepiej się żyje.

Black_Riot

Posty: 11