Pilnie potrzebuje kwiatów do ogrodu !

Pilnie potrzebuje kwiatów do ogrodu !

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Niezwykle mi zasmakowały i chciałabym je umieścić w moim ogródku niemniej jednak są niezmiernie trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Grochu

Posty: 26

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl niemniej jednak nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

karmelbuuu

Posty: 32

 
Hejka, mam namiary na niesłychanie porządny sklep ogrodniczy, ma on niesłychanie rzadkie gatunki roślin, ceny są niesłychanie przystępne jest sporo promocji. Korzystałam parę razy z ich usług i polecam. Chodzi o sklep www.gardenpark.com.pl polecam go w stu procentach. Oceńcie go sami!

Pozdrawiam.

Elllooo12

Posty: 22

 
Słyszałam, że niezwykle dobry sklep ogrodniczy jest w Internecie, nie korzystałam jeszcze z niego więc nie wiem w stu procentach czy jest dobry, chodzi o http://www.gardenpark.com.pl, niedługo będę zamawiać tam rośliny, dam znać jak do mnie dotrą, chyba, że już ktoś się z nim spotkał i mi doradzi coś na dany temat, będę wdzięczna, pozdrawiam.

maciejuuu1

Posty: 27

 
Witajcie, słyszał o bardzo wyśmienitym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednak zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się szybko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

asdrian301182

Posty: 25

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można kupić niezmiernie porządne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niezmiernie lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

Francuzik3

Posty: 26

 
Cześć, poszukuje bardzo dobrego sklepu, szukałam w Internecie natomiast nic nie mogę odszukać, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się fachowym sprzedawaniem kwiatów, będę dużo wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

Kremussi

Posty: 29

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od sporo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, zatem poszukuje sklepu, który posiada bardzo rzadkie gatunki roślin. Rośliny powinny być bardzo dobrze przechowywane w czasie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

youmakeme

Posty: 31

 
Dzień dobry, bardzo potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić bardzo powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi bardzo szybko.

kamel

Posty: 39

 
Hej, poszukuję również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów dlatego nie mam wyjścia i musze zamawiać je przez internet, jak macie namiary na jakiś porządny sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

komspid

Posty: 44