kredyt dla firm

kredyt dla firm

Jakie macie sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorcy, który znajduje się na granicy utraty zdolności kredytowej?

pawel253

Posty: 1

 
Sam nie wiem, co robić. W biznesie jestem od lat, ale teraz czasy takie, że trudno o normalnego, stabilnego klienta. Z drugiej strony trzeba kombinować, nawet z kredytem. Zawsze to szansa na przeskalowanie działalności i opcja wejścia na nowy poziom.

pawel253

Posty: 7

 
Czasy dla przedsiębiorców coraz trudniejsze, ale i dla konsumentów, wszystkich. Ciekawe, kiedy uda się ograniczyć inflację. Biznesu sobie teraz nawet nie wyobrażam. Raj dla kredytujących się skończył. Teraz trzeba nieustannie pracować nad realną poprawą zdolności kredytowej.

Black_Riot

Posty: 21

 
Spotkanie z ekspertami kredytowymi się opłaca https://business-point.pl/. Dlaczego? Niektórzy przedsiębiorcy spotykają się z odrzuceniem wniosku w banku, jeżeli samodzielnie składają. Ze wsparciem profesjonalistów można uniknąć takiego problemu.

grzelu11

Posty: 5

 
Przecież nasz rząd ogień inflacyjny gasi benzyną, więc trzeba szybko poprawiać płynność i kombinować nie tylko bezpośrednio z bankiem, ale przede wszystkim przez doświadczonych pośredników.

annanna

Posty: 3

 
Kredyty drogie, a lokaty dalej na niecały 1%, ciekawe kiedy większa inflacja i jeszcze większe ograniczenie zdolności kredytowej właścicieli działalności gospodarczych.

labuh

Posty: 4