nietypowe prezenty handmade, szukam !

nietypowe prezenty handmade, szukam !

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest wiele stron, lecz może polecacie jakąś konkretną?

Bankowy

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak niesłychanie polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

dermuster

Posty: 4

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, natomiast niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Lupusx

Posty: 11

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

MangoOo

Posty: 37

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Fifeczek2

Posty: 17

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Lecz czy dzieci naprawdę same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Klarka34

Posty: 9