ZAPRASZAMY

Masz problem, napisz na tym forum !

Dobre odżywianie, co stosować

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Wyglądaj zdrowo > Dobre odżywianie, co stosować

Dobre odżywianie, co stosować

16.08.2014 00:11:08 

Gdzie szukacie przepisów minimalizujących problemy alergii pokarmowej u dzieci? Będę wdzięczna za polecenia.

17.08.2014 17:12:33 

Alergia pokarmowa nie jest wcale taka straszna, jak masz o niej podstawową wiedzę. Czytaj artykuły pisane przez mamy doświadczające tego schorzenia na co dzień, a szybko dojdziesz do własnych rozwiązań. U mnie takie podejście sprawdza się najlepiej.

18.08.2014 08:19:14 

Zaczytuję się obecnie w blogu www.alergicznedziecko.pl. Prawdziwe wiadomości z życia młodej matki, przepisy przeciwstawiające się problemom żywieniowym maluszka, porady jak radzić sobie z alergią. Fantastycznie udokumentowana strona, merytoryczne prowadzenie. Przejrzałam wiele stron odnośnie alergii pokarmowej, ale tylko ta ma wiarygodność.

19.08.2014 11:51:00 

Moja córcia wyrosła całe szczęście z alergii. Według mnie dieta eliminacyjna i obserwacja to najlepsze rozwiązanie. No i koniecznie czytanie blogów mam, które specjalizują się w tej tematyce.

21.08.2014 11:59:28 

Bardzo ci polecam cykl artykułów http://alergicznedziecko.pl/odzywianie-w-ciazy-czesc-i/ dotyczących odżywiania w ciąży. Naprawdę świetne napisane i myślę, że może pomóc wielu kobietom.

22.08.2014 15:42:26 

Ja dziecka nie karmię sokami owocowymi i innymi wodami smakowymi, minimum cukru, zero tanich wędlin, tj. parówki. Grunt to też obserwacja zachowań malucha i monitorowanie ewentualnych wysypek. Wtedy da się pokonać alergię pokarmową zwykłą, codzienną praktyką.

23.08.2014 22:46:06 

W erze chemicznych produktów spożywczych brak alergii pokarmowej to istny cud moim zdaniem. Lekarze nic często nie mogą poradzić. Najlepiej zawsze ograniczać cukier w diecie, monitorować stan dziecka i czytać artykuły pisane przez mamy walczące z alergiami:)

26.08.2014 11:05:37 

Mnie alergia pokarmowa kompletnie zaskoczyła. Musiałam zmienić w całej rodzinie sposób odżywiania. Do dziecka trzeba dopasować całe życie, też dietę. Nie ma innego wyjścia.

04.09.2014 19:38:13 

Lubię czytać artykuły pisane przez młode mamy, które już przeszły problemy ciążowe. Wiem przynajmniej czego mogę się spodziewać. Nie stać mnie na częste wizyty u lekarza, a wiadomo, jak jest w Polsce. Czasami blogi hobbystyczne to jedyna opcja, żeby walczyć z przewlekłymi schorzeniami, tj. alergia pokarmowa.

24.11.2014 09:54:09 

Tak naprawdę alergia pokarmowa to temat nieznany specjalistom medycyny. Wszystkich rozwiązań trzeba szukać samodzielnie lub wymieniać się na forach lub blogach młodych mam. Innej opcji nie widzę. Ja zawsze dostawałam w gabinecie lekarza standardową receptę i słowa pociechy, a kasa leci w plecy niestety.

12>>

Ostatnio dodane posty

Ja dziecka nie karmię sokami owocowymi i innymi wodami smakowymi, minimum cukru, zero tanich wędlin, tj. parówki. Grunt to też obserwacja zachowań malucha i monitorowanie ewentualnych wysypek. Wtedy da się pokonać alergię pokarmową zwykłą, codzienną praktyką.

Rehabilitacja przekłada się na samodzielność pacjenta, więc można jeszcze kilka lat pożyć w niezłej formie. Warto trochę czasu poświęcić na selekcję centrum medycznego.

Dobrze przygotowana rehabilitacja trwa znacznie krócej, o czym mówią praktycznie wszystkie raporty branży medycznej. Niektóre placówki wprowadzają własne standardy wzorowane na międzynarodowych. To już dość ważna wskazówka jakościowa.

© Copyright Omarce.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.