mercedes v klasa wynajem, gdzie warto ?

mercedes v klasa wynajem, gdzie warto ?

Znacie może jakąś firmę zajmującą się wynajmowaniem busów w Myślenicach? Nie mogę dotrzeć do żadnych ciekawych ofert, a potrzebuje busa na już. Zaplanowaliśmy wyjazd w kilka ludzi i do jednego auta się nie zmieścimy.

100%UP

Posty: 1

 
Uważamy, że mercedesy V klasa są najlepsze do wynajmu. Mają siedem wygodnych foteli, a nie jak niektóre wozy wyciągane z bagażnika, co dziecko może jedynie tam usiąść. Tutaj jest komfort i cena za taki komfort według mnie jest naprawdę przystępna.

Julian

Posty: 7

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

Kitas

Posty: 15

 
Busów do wynajęcia jest mnóstwo, lecz tych luksusowych nie ma wiele. Wszystko naturalnie zależne jest od miasta, w jakim szukamy takiego busa. Sam mieszkam w małym mieście i żeby mieć takiego busa to muszę jechać sto kilometrów. Nie za bardzo mi się to opłaca, dlatego na razie jeszcze się na takim wynajem busa nie zdecydowałem.

duduś33

Posty: 3

 
W firmie często korzystamy z wynajmu busów dla swoich klientów. Kupowanie takiego samochodu nie ma sensu, bo to drogie, a poza tym potrzebne sporadycznie, dlatego wynajem jest najbardziej atrakcyjny i opłacalny.

Dziadek

Posty: 8

 
Ceny są zależne od tego na jak długo się wynajmuje samochód, niemniej jednak również, co to za samochód. Wychodzę z założenia, iż skoro płacę to niech to będzie luksus i komfort.

Kamigyq

Posty: 2

 
Interesuje mnie ten temat, natomiast sprawdzałem ceny i obecnie jest to poza moim zasięgiem. Trzeba mieć dużo chętnych żeby takiego busa wziąć, bo na tydzień wyjdzie kilka tysięcy złotych. Na pewno gdyby mnie było stać to bym się chwili nie zastanawiał, bo podobają mi się takie samochody. Może kiedyś uda się taki wynająć?

Black_Riot

Posty: 11

 
Jeśli ktoś się interesuje wynajmem busów i to luksusowych to tutaj https://www.andrive.pl ma ofertę dla siebie. To jest odpowiednia firma do tego zadania. Sprawdźcie sami.

Yuri20

Posty: 3

 
Prowadzę własną firmę i raz na jakiś czas wynajmujemy właśnie takiego busa żeby zabrać klienta z lotniska. Jechałem nim kiedyś i uważam, iż, mimo iż to przecież samochód dostawczy to ma komfort jak klasa premium. Niczego w takim samochodzie nie brakuje i można rzeczywiście miło i komfortowo spędzić czas w podróży.

Mateusz Borgosz - komineczek.pl 828 10 0

Posty: 4

 
Z tego, co wiem koszty związane z wynajmem są zależne od tego na jak długo się samochód bierze. Inaczej to jest do siedmiu dni, a inaczej na osiem czy czternaście.

Marioleczka

Posty: 7