programy do odpalania samochodów

programy do odpalania samochodów

Czy macie praktyczny przykład rozwiązania problemu braku zapłonu w Audi A6? Bardzo mi zależy na odpowiedziach doświadczonych zmotoryzowanych.

Simihu

Posty: 2

 
Mam programator https://keymaster.pl/pl/poldiag/ i przydał się kilka razy przy starcie awaryjnym, ale to oczywiście nie jest jedyna funkcja. Programowanie VIN, czyszczenie TP, zarządzanie blokadą kierownicy. No trzeba mieć dedykowany programator, a z tymi technologiami jest tak, że jak się spóźnisz z rozwojem to ciężko później nadrobić temat.

gabryś99

Posty: 5

 
W pracy z takim urządzeniem na pewno przyda się szybki interfejs, więc warto przeprowadzić chociaż wstępne testy.

mikuser

Posty: 9

 
Dzięki za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. Warto też chronić programator przed zwarciem i dobrze ocenić budowę, nawet jakieś testy obejrzeć przed zakupem, albo upewnić się odnośnie warunków gwarancyjnych.

TomekK

Posty: 6

 
Teraz programator to podstawa prawidłowego serwisu, więc tego nie przeskoczysz i to nie tylko w branży motoryzacyjnej. Trzeba inwestować i testować często na własną rękę, szczególnie przy prowadzeniu warsztatu.

wieszdo87

Posty: 3

 
Recenzowałem akurat ten sprzęt u siebie na kanale niedawno, więc potwierdzam. Wiele osób chwali, w tym branżowych specjalistów. Czołówka branżowa.

Rimano

Posty: 47

 
Akurat ten programator, o którym wspomniałeś można rozszerzyć pod interfejs OBD, więc przydatna opcja.

Hezis

Posty: 5

 
Właśnie coś takiego. A jakie mają warunki gwarancyjne? Technologia testowana? Widzę wstępnie, że prawdopodobnie tak.

jan630

Posty: 40

 
Ostatnio mają wysokie oceny, więc faktycznie coś jest na rzeczy. Zajrzę w wolnej chwili i potwierdzę, czy o to mi chodziło. Generalnie to dziękuję za zainteresowanie tematem.

labuh

Posty: 10

 
Upewnij się tylko, czy masz liczenie plików pod klucz bezpłatnie, bo to nie jest wcale takie oczywiste.

Sikas

Posty: 3