Wesele Sucha Beskidzka

Wesele Sucha Beskidzka

Cześć wszystkim! Potrzebuję porady dotyczącej wyboru sali weselnej w okolicach Szczyrku. Zależy mi na wyjątkowym wystroju sali i dobrym jedzeniu.

allegrowicz65

Posty: 11

 
Cześć. Ja mogę Ci z czystym sumieniem polecić www.ucztawbeskidach.pl/ Przepiękna sala, pyszne jedzenie, niezastąpiona obsługa, do tego zaskakujące i efektowne podanie tortu. Bardzo przystępna cena. Jestem jak najbardziej na tak!

johncena67

Posty: 14

 
Gdybym to ja miała wybrać salę weselną to na pewno wybrałabym jakąś sprawdzoną przez rodzinę lub znajomych. I koniecznie musiałaby mieć jak najlepsze opinie. Poczytaj w Internecie, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

viencek

Posty: 29

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Koniecznie pomyśl o wyborze menu, bo to może przesądzić o wyborze restauracji. A jest to jeden z ważniejszych aspektów organizacji wesela.

PaweL

Posty: 23

 
Sala weselna jest jednym z ważniejszych aspektów w organizacji wesela. Dlatego przemyśl to dobrze, żeby później nie żałować. Pamiętaj, że ważne jest także jedzenie, które restauracja ma w ofercie.

Lupusx

Posty: 22

 
Chętnie bym się z Tobą zamieniła rolami. Uwielbiam organizować przyjęcia. A wesele to już w ogóle świetna sprawa. Pomyśl o wszystkim – sali, jedzeniu, muzyce. Może wybierz jakiś motyw wesela? To jest teraz na topie.

Alibas67

Posty: 20

 
Rzadko bywam na weselach. Ostatnio jednak dostałem zaproszenie do znajomego. Jedynym minusem było jedzenie. Dlatego przy wyborze restauracji/lokalu zajmującego się organizacją wesel zwróć także uwagę na jedzenie. Uwierz mi, goście zwracają na to dużą uwagę.

alektt5

Posty: 20

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Sale weselne zazwyczaj są ładne. Pomyśl jednak również o jedzeniu, obsłudze i cenie. I koniecznie wybierz coś wspólnie z małżonkiem.

Marta

Posty: 29