szukam targów ślubnych

szukam targów ślubnych

Chciałbym Was spytać się o to, czy wybieracie się w listopadzie na krakowskie targi ślubne. Szykują się ciekawe targi, ale nigdy nie byłem, więc do końca nie wiem czego mogę oczekiwać.

olek54

Posty: 10

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

grzes3345

Posty: 20

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

wiesław11

Posty: 17

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

AdiXer92

Posty: 15

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

1krzysztof1

Posty: 36

 
Według mnie Małopolskie Targi Ślubne są jak najbardziej na plus. Szczególnie podoba mi się to, że w jednym miejscu znajduje się cała branża ślubno-weselna, więc możesz pogadać, przejrzeć oferty i wybrać fotografów, kamerzystów, sale weselne, etc. Do tego bilet kosztuje tylko 15 zł.

ewa

Posty: 13

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

serwus

Posty: 9

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

daron64

Posty: 7

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

pietryn045

Posty: 25

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

gdzies23

Posty: 15