fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Hej, wzięłam odpowiedzialność za wynajęcie fotografa i kamerzysty na wesele mojej siostry. Jeszcze mam kilka miesięcy na decyzję i rozglądam się powoli na dobrymi kontaktami w Gdyni. Jak macie kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o kontakt.

bartek33

Posty: 7

 
Im więcej materiału do wyboru (obróbki), tym ogólnie lepiej. Teraz popularna praktyka to przeplatanie filmów ślubnych ze zdjęciami.

muzyczny55

Posty: 13

 
Zainteresuj się fotoksiążką z wesela, bo super pamiątka. Fajna opcja to również fotobudka ze śmiesznymi gadżetami. Połączenie fotobudki z usługami fotografa robi niezłe wrażenie moim zdaniem.

Zbychoo54

Posty: 24

 
Z fotografem najczęściej się podpisuje umowę o dzieło, więc w sumie jakieś tam wielkie formalności odpadają.

humer56

Posty: 15

 
Zainteresuj się użyciem dronów, bo można naprawdę wyczarować super ujęcia. Poza tym goście w większości są dronem mocno zainteresowani. Zawsze coś nietypowego się sprawdza na weselach.

TomekK

Posty: 15

 
U mnie, jak znajomi obejrzeli film z wesela to każdy chciał kontakt do kamerzysty ;) Współpracowaliśmy z Grzegorzem Szarafińskim i jego żoną Olą. Pan Grzegorz odpowiadał za filmowanie, montaż, a pani Ola za fotografię. Nie jestem pewna, ale chyba najbardziej doświadczona teraz ekipa na wesela w Gdyni. Wyszła u nas piękna fotoksiążka poza tym. Zdjęcia obrobione tak, że można robić odbitki, fototapety, co chcesz. Na spotkaniu super warunki współpracy, wszystko dopasowane pod klienta. Bardzo ciepli, mili ludzie, którzy robią swoje, wręcz z nawiązką :)

Gosienka54

Posty: 19

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

Gucio

Posty: 11

 
Poproś o zgranie wszystkich zdjęć na płytę DVD z filmem. No i ustal dokładnie, czego w ogóle oczekujesz. Teraz popularna usługa to filmowanie dronem na weselach. Można zrobić naprawdę fajne ujęcia.

labuh

Posty: 21

 
Ceny w branży to mniej więcej 1000 – 6000 złotych. Warto szukać połączeń, np. kamerzysta i fotograf, bo najczęściej wychodzi taniej niż przy korzystaniu z każdego specjalisty oddzielnie.

miloKROSS

Posty: 13