Czekoladki weselne

Czekoladki weselne

Jakbyście mogli mi pomóc w wyborze upominku dla rodziców...?:) Chodzi o upominek do wręczenia podczas wesela i nie wiem na co się zdecydować...

Może jakaś stylowo zapakowana czekolada?

NERO45

Posty: 20

 
Rodzicom to na pewno trzeba kupić kwiaty na prezent. Są takie duże kosze, ładnie to wygląda. Myśmy zamówili z kwiaciarni taką potężną wiązankę.

Grochu

Posty: 26

 
Nie zawracajcie sobie tym głowy póki co:))

Są ważniejsze rzeczy niż takie podarki, to dopiero na ostatnią chwilę załatwiajcie. Macie już orkiestrę, fotografa, kamerzystę ?? :)

Monooooe

Posty: 14

 
Ja na pewno będę płakać podczas podziękowań dla rodziców:))

Zresztą pewnie moja mama jak ją znam to też pójdzie w ryk:P Już zamówiliśmy dla rodziców wiązankę z kwiatów i szukamy jeszcze jakiegoś dodatku.

SkinNer7

Posty: 22

 
W internetach jest sporo sklepów z takimi rzeczami. Ogólnie to my jesteśmy dopiero po zaręczynach, dopiero ustalamy datę ślubu, także jeszcze przede mną takie dylematy:P

Abaddon!123

Posty: 27

 
Do mojego ślubu zostało już tylko 5 miesięcy i pojawia się pierwszy stresik! Wczoraj zamówiliśmy orkiestrę, sala już od dawna zarezerwowana, także krok po kroku do przodu!

Emarusia

Posty: 32

 
Może by tak kupić jakieś pamiątkowe statuetki dla gości. Byłaby to ciekawa sprawa, co nie ?:) Może ewentualnie jakieś dyplomy dla gości z pamiątkowym wpisem.

eGall

Posty: 23

 
U nas sprawdziły się bardzo fajnie cukierki czekoladowe ze strony www.choco-mania.pl.

Zamówienie dotarło praktycznie od ręki, a czekoladki były w idealnym stanie. Baliśmy się, że się po drodze roztopią, połamią itd. Ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło.

Aarus24

Posty: 41

 
Wejdź sobie na stronę http://www.choco-mania.pl. Mają tutaj takie ręcznie robione czekoladki na wesele. Idealne jako prezent dla gości, ale też dla rodziców. Co do samego sklepu to świetnie prowadzony – szybka wysyłka, super kontakt ze sprzedającym.

Dobreee

Posty: 36

 
Na ostatnią chwilę udało nam się znaleźć coś fajnego wiec polecam http://www.choco-mania.pl/infusions/twb_shopping_cart/index.php?p=productsList&iCategory=7

Ukilo00

Posty: 27