Gdzie kupić suknie ślubne

Gdzie kupić suknie ślubne

Hej – witam serdecznie! Do ślubu zostało mi pół roku, a ja ciągle nie mam wybranej kreacji. Podpowiecie jakieś dobre salony, w których mają spory wybór fasonów i krótkie terminy jeśli chodzi o realizacje? Oczywiście interesuje mnie suknia szyta na wymiar.

propek1

Posty: 12

 
Ile trzeba wydać za suknię szytą na miarę, tak żeby nie przepłacić, ale żeby faktycznie suknia była dobrze zrobiona? Można się już w 2-3 tyś wyrobić, czy to jednak w grę wchodzą większe pieniądze?

kadajo

Posty: 11

 
Dobrze się mną zajęto w salonie ślubnym w Koninie na Leszczyńskiej (Elizabeth Passion). Jak tylko weszłam do salonu, to od razu podeszła do mnie pani i pomogła dobrać suknię. Na plus jest tutaj fakt, że pani sprzedawczyni słuchała moich sugestii, a nie proponowała to co w jej mniemaniu byłoby fajne, tylko pomogła mi coś znaleźć pod mój gust. Super!

atomuuuu55

Posty: 35

 
Ech, aż sobie przypomniałam jak to u mnie wyglądało jak szukałam kreacji ;) Oczywiście jak to w moim wypadku wszystko było na ostatnią chwilę. I tak mam szczęście, że moja figura jest całkiem proporcjonalna, więc nie było trudno znaleźć fason na ostatni moment, ale stresu było sporo.

eklsusiv

Posty: 15

 
Niedawno odebrałam suknię szytą na wymiar w salonie Elizabeth Passion w Koninie na ulicy Dworcowej i jestem zachwycona. Nawet się nie spodziewałam, że jak już założę gotową suknię, to będę aż tak dobrze wyglądać. Bardzo dobrze uszyta, nic się nie odgina, nie odstaje, jest idealnie dopasowana! Dobrałam sobie też u nich bolerko i welon, także mam komplet ;-) Można sobie oblukać ich fasony na stronce firmowej elizabethpassion.com.

Qrgulll

Posty: 25

 
Szeroki wybór sukien jest w salonie Elizabeth Passion w Krakowie na Długiej. Trochę już salonów zwiedziłam w poszukiwaniu tej jedynej, swojej, wyśnionej sukni, ale dopiero tutaj byli mi w stanie rzeczywiście zaprezentować co najmniej kilka modeli odpowiadających moim preferencjom, z których mogłam wybrać tę – naj. Salon jest elegancki, obsługa profesjonalna, pani dokładnie wiedziała na co zwrócić uwagę dobierając suknię na moją figurę.

wisła1905

Posty: 14

 
Suknia jak suknia, ale mega dylemat mam w związku z wyborem butów, czy ozdoby na głowę. Co do butów to kuszą mnie kolorowe – np. krwisto czerwone, a co do nakrycia na głowę, to mnie mocno toczek zastanawia.

propek1

Posty: 16

 
Ja mogę powiedzieć jedno – jeśli miałabym jeszcze raz brać ślub (czego oczywiście mi nie życzcie) to na pewno bym kupiła suknię, zamiast ją wypożyczać. Całe wesele byłam z duszą na ramieniu, że jak suknia się zniszczy to będę musiała karę płacić..

345_14

Posty: 12