Gdzie w Gdańsku jest wypożyczania sukien ślubnych

Gdzie w Gdańsku jest wypożyczania sukien ślubnych

Hej.
Czy będę miała szansę, aby wybrać ciekawą suknię ślubną w Trójmieście? Boję się, że w tych miastach będę miała dość ograniczony wybór, a decyzję muszę podjąć dość prędko.

Dzięki za porady.

kliwn45

Posty: 14

 
Trudno mi powiedzieć, jakie kryteria obrać, aby znaleźć dobrą wypożyczalnię sukien ślubnych w Gdańsku. Osobiście skupiłabym się na opiniach o wypożyczalni, przeanalizowaniu jej cennika, a także umowy, jaką niewątpliwie trzeba będzie podpisać wypożyczając suknię. Płacimy 50% nominalnej ceny sukni, ale musimy zwrócić suknię w nienaruszonym stanie, co czasami jest trudne.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Muszę powiedzieć, iż gdy poznałam ceny, jakimi charakteryzują się suknie ślubne w Trójmieście byłam lekko zszokowana.

Być może z tego powodu niezwykle prędko zweryfikowałam swoje poglądy na temat zakupu nowej sukni i teraz myślę nad zakupem używanej bądź wypożyczeniem jej.

Kkamroszczak

Posty: 25

 
Muszę powiedzieć, że gdy poznałam ceny, jakimi charakteryzują się suknie ślubne w Trójmieście byłam lekko zszokowana.

Być może z tego powodu bardzo szybko zweryfikowałam swoje poglądy na temat zakupu nowej sukni i teraz myślę nad zakupem używanej bądź wypożyczeniem jej.

korasek

Posty: 19

 
Gdy w grę wchodzi wypożyczalnia sukien ślubnych to mogę polecić usługi tej wypożyczalni: http://www.memolia-suknie.pl/index.php/suknie-slubne.html. W stu procentach dostosowali się oni do moich potrzeb, a także potrafili zaoferować atrakcyjną cenę za wypożyczenie nowej sukni, która potem w nienaruszonym stanie wróciła do salonu. Wbrew pozorom o uszkodzenie nowej sukni jest bardzo trudno.

AndyOO

Posty: 20

 
Dochodzę do wniosku, że gdy interesują nas tanie suknie ślubne w Gdańsku to wcale nie znaczy, że będą one kiepskiej jakości, a poza tym nie muszą prezentować się kiepsko.

To mylne wyobrażenie niektórych ludzi, albowiem za 1-2 tysiące złotych można dostać efektowną suknię ślubną, niemniej jednak trzeba poświęcić nieco czasu na szukanie.

TomekK

Posty: 24

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z którą współpracowałam od wielu lat zlecając jej mniej lub bardziej ambitne poprawki. Wiedziałam, że potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, iż także moja sprosta oczekiwaniom. Nie było inaczej, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

MangoOo

Posty: 37

 
Wydaje mi się, że żadna z Was nie powinna mieć problemu z wyborem sukni ślubnej w Gdańsku. Tutaj wręcz roi się od sklepów z sukniami, które dostępne są w bardzo różnych kategoriach cenowych. Osobiście spotkałam się z sukniami zarówno za 1500 zł, jak i 15 000 złotych. Póki co zbliżam się ku temu tańszemu wariantowi :)

NadmorskaOaza

Posty: 22

 
Zauważyłam, iż panuje ogromna konkurencja, gdy przedmiotem wyboru staje się wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku. Na szczęście nie mam juz tego problemu, bo zakupiłam dwa lata temu używaną suknię za może 40% jej wartości, a wyglądała znakomicie. Teraz wybrałabym takie samo rozwiązanie lub wypożyczyłaby kreację.

StaryChemik

Posty: 9

 
Trudno mi powiedzieć, które kryteria obrać, aby odnaleźć dobrą wypożyczalnię sukien ślubnych w Gdańsku. Osobiście skupiłabym się na opiniach o wypożyczalni, przeanalizowaniu jej cennika, a zarówno umowy, którą niewątpliwie trzeba będzie podpisać wypożyczając suknię. Płacimy 50% nominalnej ceny sukni, ale musimy zwrócić suknię w nienaruszonym stanie, co czasami jest trudne.

Grzaleczkaa

Posty: 31